Stylizowana sesja ślubna – Majolika

by Paulina Cieślak
5 lutego 2020

Witajcie kochani! Po dość długiej przerwie, która była spowodowana problemami na stronie wracam do Was, z nową energią i zdjęciami. Chciałabym zacząć od sesji, która była moim kolejnym fotograficznym spełnieniem.

Zapewne pamiętacie stylizowaną sesję z ubiegłego roku. Jeśli nie, możecie zobaczyć ją {klikając tu}. W grudniu ponownie odezwały się do mnie dziewczyny z Tak Pięknie, z propozycją powtórzenia sesji, tym razem w innym klimacie. Za tło do zdjęć posłużyły nam malownicze wnętrza, klimatycznej restauracji Majolika w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz.

Prze ogromnie się cieszę, że udało mi się zwerbować do sesji Kamilę, o której myślałam już przy poprzednim projekcie. Niestety nie zgrały się nam terminy. Teraz się udało, dzięki czemu miałam przed swoim obiektywem cudowną, doświadczoną modelkę, której uroda to połączenie Florence Welch i Blair Waldorf <3

Malowała jak zawsze Aga Nowacka, którą polecam gdzie tylko mogę, bo wiem, że Aga równa się profesjonalizm i piękne makijaże oraz fryzury.

Suknia, którą Kamila miała na sobie, to ultra minimalistyczna jedwabna suknia z salonu Chloe Bridal. Idealnie komponowała się z dekoracjami i wnętrzem. Polecam każdej Pannie Młodej, która szuka czegoś unikalnego, jedynego w swoim rodzaju, a zarazem minimalistycznego.

Słodki stół to dzieło Kamili – Słodkami, osobiście mojej sąsiadki z osiedla, zawodowo ultra uzdolnionej Pani Cukiernik, spod której ręki wychodzą same piękne pyszności. Małe arcydzieła, które równie dobrze mogą zdobić Wasz ślub <3

No i na koniec, lecz równie ważne, co nie najważniejsze czyli dekoracje. To sprawka dziewczyn z Tak Pięknie, mega uzdolnione z serduchem do tego co robią. Tak bardzo się cieszę, że na nie trafiłam, że to do nich wysłałam pierwszego maila z zapytaniem o współpracę. Wtedy zaczynały, dzisiaj dekorują najpiękniejsze śluby na pomorzu. Ale co się dziwić, tylko popatrzcie na te dekoracje <3

Zapraszam Was do Naszego świata, do Naszej wizji pięknego ślubu. Sesja jest oczywiście bardzo modowa, czasami z pozowaniem przerysowana, ale fotografia jest po to aby się nią bawić i eksperymentować. Ja tym razem nie chciałam stworzyć udawanego ślubu, tylko coś bardziej modowego, artystycznego, po prostu innego. Mam nadzieję że się udało. Zostawiam to Waszej ocenie i z niecierpliwością czekam na Wasze opinie.

Modelka – Kamila Redapocalypse
Makijaż&Fryzura – Agnieszka Nowacka
Suknia – Chloe Bridal
Słodki Stół – Słodkami
Dekoracje – Tak Pięknie
Miejsce – Majolika – Willa Uphagena
Zdjęcia – Paulina Cieślak Fotografia


    Leave a comment