Poznajmy się

Cześć! Mam na imię Paulina i uwieczniam Wasze chwile na zdjęciach. Mieszkam w urokliwej wiosce na Kaszubach, niedaleko trójmiasta. Jestem szczęśliwą żoną Piotrka i jeszcze szczęśliwszą mamą Hani i Zosi. Poza fotografią lubię czasami coś stworzyć graficznie (klik), malować akwarelami, oglądać seriale, czytać książki, piec przeróżne pyszności dla mojej rodziny i dużo gadać.  Doskonale znam wartość fotografii, w moim rodzinnym domu, półki uginają się od albumów rodzinnych, a całe moje dzieciństwo można prześledzić na zdjęciach czy kasetach VHS, sama dbam również o to aby moja córka miała podobne pamiątki z dzieciństwa. To właśnie tata zaszczepił we mnie pasję do fotografii (sam jest niezłym fotografem, sesję komunijną wykonał mi właśnie On, dzięki czemu mam z komunii piękne zdjęcia plenerowe, zamiast sztucznych studyjnych jak większość osób w moim wieku  ). Dzięki temu sama zapragnęłam tworzyć fotografię, która będzie ponadczasowa ale przede wszystkim pełna szczerych emocji.

Miłość do ślubów pojawiła się już we wczesnych latach dzieciństwa, kiedy to pierwszy raz poszłam na ślub mojego Chrzestnego. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia (pomimo że standardy estetyczne mocno odbiegały od tych panujących obecnie), zakochałam się w sukni ślubnej, w welonie…. w Pannie Młodej wyglądającej jak księżniczka. Nie mogłam przestać zachwycać się bukietami kwiatów, zabawą i szczerymi wzruszeniami. Od tamtej pory minęło już prawie dwadzieścia lat a ja nadal śluby kocham. Kocham uwieczniać je na zdjęciach. Zarówno te w plenerze, kościele, urzędzie, boho, rustykalne, glamour i wszystkie inne. Najważniejszym czynnikiem który na ślubie musi zagrać to ludzie. Serdeczni, uśmiechnięci i szczęśliwi.

Nie robię zdjęć sztucznych i pozowanych, lubię za to delikatne gesty, szczery uśmiech i prawdziwą miłość. Podczas spotkań z Wami oddaję 100% siebie i swojego zaangażowania, do każdej pary podchodzę indywidualnie.

Ten opis to tylko ułamek mnie, z przyjemnością spotkam się z Wami na pysznej kawie aby porozmawiać, poznać Was i przedstawić Wam szczegóły mojej oferty.

Poznajmy się <3

 

Moją pracę doceniły takie portale jak:

www.wedding.pl
(gwiazda regionu)

www.fotograf-wesele.pl
(fotograf miesiąca oraz polecany fotograf )

www.znanyfotograf.com
(wyróżnione zdjęcia)