Stylizowana sesja ślubna

by Paulina Cieślak
28 maja 2019

Zawsze marzyła mi się stylizowana sesja ślubna, z pięknymi dekoracjami, zachwycającą suknią ślubną i klimatycznymi kwiatami. Kiedyś przypadkowo wypowiedziałam to marzenie na głos, w obecności mojego Narzeczonego. Jego jedyna odpowiedź brzmiała”To dlaczego tego nie zrobisz?”. I takim sposobem spróbowałam napisać do dziewczyn z „Tak Pięknie”, które zajmują się dekoracją ślubów. Magda i Ola od razu postanowiły dołączyć do projektu, i przy okazji zaangażować do sesji dziewczyny z „Nagietki”, które zapewniły cudowne kwiaty.

Potem znalazłam miejsce jakim jest Cegielnia Rzucewo. Właściwie, to od razu wiedziałam, że Cegielnia w Rzucewie będzie miejscem idealnym. Robiąc ubiegłoroczny plener w Rzucewie, od razu zakochałam się w tym miejscu. Cegła, drewno i widok na Zatokę Pucką.  Już po pierwszym mailu Hania – właścicielka Cegielni, zgodziła się użyczyć nam to magiczne miejsce do zdjęć.

W kwestii makijażu i fryzury, wybór był oczywistą oczywistością. Od razu napisałam do Agnieszki Nowackiej, z którą nie raz już miałam przyjemność pracować. Aga od razu się zgodziła i stworzyła idealny look, pasujący do całej koncepcji Naszej sesji.

Na sam koniec została suknia ślubna. Wiedziałam, że nie chcę żadnej banalnej sukni, którą znajdziecie w każdym salonie. Tu również tkwiła największa obawa… Przecież kto za darmo użyczy nam sukni ślubnej, która kosztuje majątek? Z pomocą przyszła Renatka z Dress Please Studio Mody Ślubnej, która od razu zgodziła się, i dzięki temu miałyśmy do dyspozycji PRZEPIĘKNĄ (!!!) i niepowtarzalną suknię, model Romi. Ja zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia.

Takim sposobem powstała sesja, dzięki której poznałam niesamowite kobiety, które kochają to co robią i wkładają w to całe serducho. To dzięki nim śluby stają się piękne. Mam nadzieję że spodoba Wam się Nasza stylizowana sesja ślubna, ja od tygodnia nie mogę się na nią napatrzeć <3

modelka: Agata Zaprzałka
makeup i włosy: Agnieszka Nowacka
dekoracje: Tak Pięknie
kwiaty: Nagietki
miejsce: Cegielnia Rzucewo
zdjęcia: Paulina Cieślak Fotografia

 

 

 

    Leave a comment