Asia i Igor – ślub w stylu glamour

by Paulina Cieślak
23 lutego 2020

Z Asią znam się nie od dzisiaj, a tak dokładnie poznałyśmy na początku istnienia mojej firmy, kiedy to zarezerwowała u mnie sesję na panieńskim Karoliny (tu możecie zobaczyć te zdjęcia). Potem był jeszcze panieński Natalii (który możecie zobaczyć klikając tu). No i wreszcie przyszedł czas na ślub samej Asi.

Ślub z stylu glamour odbył się w malowniczej miejscowości Ińsko, w samym środku lata. Wszystko było dopieszczone do perfekcji, Asia z Igorem zadbali o każdy szczegół tego dnia, co możecie zobaczyć na zdjęciach.

Sesję plenerową wykonaliśmy w Szczecinie, w tle mieliśmy tereny postoczniowe oraz Jezioro Szmaragdowe. Ale największe wrażenie wywarły na mnie Wały Chrobrego, które tego dnia były wyjątkowo puste. Polecam Wam z całego serca odwiedzić to miejsce. Na koniec sesji wybraliśmy się na diabelski młyn aby zobaczyć Szczecin z wysokości, a przy okazji zrobić kilka zdjęć. Zarówno dzień ślubu jak i sesji były mega intensywne, pełne emocji i szczęścia.

Mam ogromną nadzieję że z Asią i Igorem zobaczymy się jeszcze nie raz! A tymczasem zapraszam Was do oglądania tego cudownego ślubu.

    Leave a comment