Angelika i Sławek – ślub w Cedrowym Dworku

by Paulina Cieślak
28 czerwca 2019

Cedrowy Dworek to idealne miejsce na ślub w stylu rustykalnym. Kto mnie zna, i śledzi moje zdjęcia od dawna wie że, styl rustykalny jest zdecydowanie moim ulubionym! Otoczenie zieleni, drewna, cegły i kwiatów to mój strzał w dziesiątkę. Tak właśnie było u Angeliki i Sławka.

Młodzi na datę swojego ślubu wybrali majówkę. Trochę niestandardowo, ale dlaczego nie? Kto powiedział że miesiące bez literki „R” w nazwie nie nadają się na ślub? Super, że takie stare przesądy odchodzą w zapomnienie. Przecież maj to cudowny miesiąc gdzie cała przyroda budzi się do życia, a wszystko dookoła wybucha paletą barw.

Ślubną sesję zdjęciową wykonaliśmy miesiąc po ślubie. Para Młoda chciała sesję w otoczeniu zieleni i natury. Jako że, od pół roku mieszkam na Kaszubach, wiedziałam że właśnie tam zrobimy zdjęcia. Postanowiliśmy wybrać się w okolice Kartuz, gdzie znajduje się stary, drewniany wiatrak na wzgórzu, z którego widok rozpościera się na liczne jeziorka. Widok był niesamowity… Z całego serca polecam odwiedzić to miejsce.  

    Leave a comment