Moje inspiracje. Kogo warto śledzić na facebook.

by Paulina Cieślak
28 lutego 2017

Cześć! Dzisiaj przychodzę z nietypowym postem. Postanowiłam podzielić się z Wami moimi inspiracjami fotograficznymi. W dzisiejszych czasach, chyba każdy fotograf ma swój fanpage. Dla mnie to wspaniała okazja aby podglądać i rozpływać się nad pięknymi zdjęciami zdolnych artystów. Takie profile są dla mnie ogromną inspiracją oraz kopem do działania w gorsze dni. Są to dla mnie również „ideały” do których wciąż chcę dążyć. Dzisiaj przedstawię Wam 5 takich kont, wg. mnie top of the top 🙂

jessica kobessi

Jessica Kobessi

Fotografia bardzo kobieca. Wiele zdjeć modowych oraz portretów. Jessica jak sama powtarza fotografii nauczyła się sama, dzisiaj to ona uczy. Można wybrać się na jej warsztaty fotograficzne do Los Angeles 😉 Lecz jeśli nie macie sejfu z górą pieniędzy, możecie uczyć się do Jessici przez jej kanał na YouTube. Dla mnie ten kanał to skarbnica wiedzy w temacie obsługi Photoshopa, a zdjęcia na facebook są dla mnie ogromną dawką motywacji.

jovana rikalo

Jovana Rikalo

60 000 polubień profilu mów samo za siebie. Mistrzyni sesji stylizowanych, z pomysłem, tajemniczych, intrygujących. Każda nowa sesja zapiera dech w piersiach. Zauważyłam że wielu fotografów w Polsce inspiruje się zdjęciami Jovany, inspiruje w bardzo dosłownym znaczeniu tego słowa 😉

paulina wierzgacz

Obrazki Blondynki

Czyli fanpage zdolnej absolwentki ASP Pauliny Wierzgacz. Znajdziemy tutaj fotorelacje podróżnicze. Po każdym nowym wpisie mam ochotę rzucić wszystko i jechać w to samo miejsce. To dzięki Paulinie zakochałam się w Islandii i jest ona na pierwszym miejscu, państw które chcę odwiedzić. Paulina robi również wspaniałe filmy, najnowszy teledysk Miuosha i Katarzyny Nosowskiej to właśnie sprawka Pauliny :heart:

anita suchocka

Anita Suchocka

U Anity głównie znajdziemy zdjęcia ślubne oraz portrety. Emocje, to jedno słowo jakie opisuje jej prace. Zdjęcia Anity są przepełnione miłością i ciepłem. Nie bez powodu już od kilku lat powtarzam z uporem maniaka że, jeśli kiedykolwiek dane mi będzie brać ślub to właśnie Anita będzie robić na nim zdjęcia. Warto również odwiedzić jej bloga, znajdziemy tam całe reportaże, ale i pełne ciepła opisy każdego z nich.

aga bondyra

Aga Bondyra

Kolejny fotograf ślubny. Piękne stylizowane sesje ślubne, z pomysłem w jeszcze piękniejszych miejscach. Jeśli jesteście w trakcie organizacji ślubu to polecam ten profil, znajdziecie tam wiele inspiracji na urządzenie sali weselnej czy sukni ślubnych. Tam wszystko ze sobą współgra. Wszystkie zdjęcia są piękne, kolorowe i co najważniejsze z pomysłem.

Zapraszam Was również do śledzenia mojego fanpage na facebook 🙂

    Leave a comment