Joanna&Tomasz

by Paulina Cieślak
12 września 2017

Zaczynając moją przygodę z fotografią nawet przez myśl mi nie przeszło że dane mi będzie robić zdjęcia na odległym krańcu naszego kraju. Co więcej, nie przyszło mi nawet do głowy że będę miała możliwość pracy w tak pięknych miejscach. Ten sezon jest niesamowity, każdy ślub przynosi piękne chwile i wspomnienia, oraz owocuje wspaniałymi zdjęciami.

Tym razem odwiedziłam piękną miejscowość w Sudetach Środkowych – Sokołowsko. Co mogę o Sokołowsku napisać? Jest to najpiękniejsze miejsce w jakim byłam, malutka wioska otoczona z każdej strony pasmami górskimi. Idealne miejsce na wypoczynek, i jestem pewna że wrócę tam jeszcze nie raz 🙂

Odbył się tam ślub Asi i Tomka, i ślub ten był NIE-SA-MO-WI-TY! Ciepło z jakim zostałam przyjęta zarówno przez Parę Młodą jak i ich rodzinę było najpiękniejszym wynagrodzeniem za moją pracę. Mogłam im towarzyszyć już w piątkowych przygotowaniach do całego wydarzenia. Sama sobie życzę takich Par i wspaniałych ludzi na swojej drodze <3 Kochani, dziękuję za tak piękne chwile i wspomnienia.

    Leave a comment