2018 – dziękuję!

by Paulina Cieślak
30 grudnia 2018

Już dzisiaj powitamy 2019 rok, a ja nie byłabym sobą gdybym nie pożegnała mijającego roku kilkoma słowami od siebie. Przede wszystkim chciałabym zacząć od podziękowania Wam, każdej osobie z osobna która zdecydowała się na mnie, podczas wyboru fotografa. Dzięki Wam kolejny piękny rok za mną. Cudowne śluby, które możecie oglądać w postach na blogu, szalone wieczory panieńskie czy urocze sesje rodzinne. Nie jestem w stanie tego wszystkiego zliczyć, za co dziękuję! Bo dzięki Wam robię to co kocham!

W rok 2019 wkraczam z wieloma postanowieniami. Przede wszystkim stawiam w tym roku na siebie, z korzyścią dla Was. Rok 2019 będzie pod hasłem ROZWÓJ. Mam w głowie mnóstwo pomysłów, sesje plenerowe będą zupełnie inne, a dla najbardziej szalonych par mam kilka równie szalonych pomysłów.  Nie będę Was tutaj zanudzać szczegółowymi postanowieniami, ale mogę Wam obiecać że dam z siebie 100% aby je zrealizować.

A jak z postanowieniami z mijającego roku? Super! Przed wszystkim wkraczam w ten rok jak pełnoprawny KIEROWCA! Nareszcie będę jeździć do Was sama, nie martwiąc się o podwózkę. Nie ukrywam, że było to moje największe marzenie, które udało mi się wreszcie spełnić! Dodatkowo w 2018 zostałam narzeczoną :O A już w styczniu czeka mnie przeprowadzka do Naszego domu, gdzie nareszcie będę mieć swój azyl do pracy, w osobym pokoju (jednak 2 lata prowadzenia DG w kawalerce, gdzie stół jadalniany służy również za biuro to trochę męczące ) Wiele się działo, wiele dobrego. Dlatego życzę sobie, aby 2019 był równie udany co 2018.

Do zobaczenia w 2019!

 

 

    Leave a comment