• wydarzenia

  Aga&Ian – obiad zaręczynowy

  Za oknem piękna majówka, a ja dzisiaj zabieram Was do pewnego słonecznego marcowego dnia. To właśnie wtedy odbył się obiad zaręczynowy Agnieszki i Iana. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechu i rodzinnej atmosfery.  Aga i Ian na miejsce swojego obiadu zaręczynowego wybrali klimatyczną restaurację w samym sercu Gdańskiej starówki.      

 • wydarzenia

  Wieczór Salsy

  W ubiegły piątek, odwiedziłam moje rodzinne Prabuty aby wykonać reportaż podczas Wieczoru Salsy organizowanego przez Izę Tatarę. Zajęcia prowadzili Malina Grunt oraz Pan Jarosław, instruktorzy z kwidzyńskiej szkoły tańca Progress. Poniżej mała relacja z tego dnia. Uczestników zainteresowanych otrzymaniem zdjęć w pełnej rozdzielczości zapraszam do kontaktu: paulinacieslak.fotografia@gmail.com bądź www.facebook.com/pcieslakfoto

 • wydarzenia

  Wieczór Konesera

  Ostatnio miałam przyjemność uczestniczenia w wieczorze konesera który dobył się w restauracji Projekt 36 w Sopocie. Serdecznie Wam polecam. Jest to świetne doświadczenie, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat wina a i przy okazji skosztować pysznego jedzenia serwowanego przez szefa kuchni Projektu 36. Inicjatorem całego wydarzenia jest Przemysław Gwardzik, na jego fanpage Pracownia Red Wine & Whisky znajdziecie więcej informacji o zbliżających się wydarzeniach.